eTrader

E-komercijas risinājums eTrader mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumiem nodrošinās visu nepieciešamo funkcionalitāti tirdzniecībai internetā - e-veikals, noliktava, klientu un rēķinu uzskaite, finanses, integrācija ar bankām, maksājuma sistēmām, kurjeru dienestiem un kases sistēmām

E-komercijas risinājumus

Vienalga vai jūsu gala patērētājs ir uzņēmums (B2B) vai fiziska persona (B2C), eTrader būs efektīvākais instruments tirdzniecībai e-vidē.

 • GALVENIE IEGUVUMI

  Pielāgojamība

  eTrader ir iespējams saslēgt ar jau gatavu e-veikalu vai veidot pilnīgi jaunu e-komercijas risinājumu.

  GALVENIE IEGUVUMI
 • GALVENIE IEGUVUMI

  Ātra integrācija

  eTrader platformu iespējams pieslēgt jebkuram no Norgate.lv risinājumiem dažu stundu laikā. Arī integrācija ar citiem e-komercijas risinājumiem neprasa daudz laika

  GALVENIE IEGUVUMI
 • GALVENIE IEGUVUMI

  Izmantojot eTrader, iespējams visu informāciju par klientiem, klientu atlaidēm (īpašajām cenām), precēm, preču pieejamību glabāt vienuviet, neizmantojot dažādas sistēmas.

  eTrader ir iespējams saslēgt ar jau gatavu e-veikalu vai veidot pilnīgi jaunu e-komercijas risinājumu.

  GALVENIE IEGUVUMI

eTrader risinājums var būt gan, kā lielisks paplašinājums kādai no esošjām Norgte.lv sistēmām, gan savienojams ar jebkuriem citiem e-komercijas risinājumiem. Izmantojot eTrader, galvenais ieguvums ir tas, ka uzņēmuam ir viena datu bāze gan vairum/mazum tirdzniecībai, gan e-komercijai, tādā veidā būtiski atslogojot administratīvo resursu. 

 

Prof.lv emoto.lv 4forest.lv

 

 • API - izmantojot Norgate.lv API protokola saslēgumu, iespējams datus par precēm, to pieejamību, cenām, prikuma vēsturi padot uz jebkurām citām e-komercijas platformām (Wordpress, Magento, u.c.);
 • Apmaksa - iespēja inegrēt jebkura veida apmaksas e-komercijas risinājumiem (karšu norēķini, banklinki, paysera, u.c.)
 • Izejošie dokumenti - tiklīdz pircējs apstiprina pirkumu e-veikalā, sistēmā izveidojās jauns izejošais dokuments ar statusu "web pasūtījums" (vai kāds cits satuss - "avansa rēķins", "piedāvājums", "rēķins", "pavadzīme", u.c.;
 • Klienta informēšana - eTrader nodrošina funkcionalitāti, kad sistēma izsūta klientam SMS vai e-pastus par pasūtījuma statusa izmaiņām (pasūtījums pieņemts, pasūtījums apstrādāts, pasūtījums sakomplektēts, u.c.);
 • Maksājumi - automātisks ienākošo maksājumu imports no internetbankas, maksājumu uzdevumu (iepirkuma dokumentiem) eksports uz internetbanku. 
 • Loģistika - pasūtījumu piegādes izmaksu aprēķins (sūtīšana ar pakomātiem, piegādes, kurjerpasti);
 • Līzinga kalkulatori - iespēja e-veikalos integrēt līzinga kalkulatorus.

 

spidums.lv veloatlaides.lv gosh.lv

Piesakies un saņem piedāvājumu un demo versiju!

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies, lai nosūtītu programmas cenu piedāvājumu un demo versiju.

Programmas moduļi

Programmu eTrader ir iespējams pielāgot konkrētā klienta vēlmēm, veicot tajā nepieciešamās izmaiņas.

 • Noliktava
 • Atskaites
 • Klienti
 • Mobilā aplikācija
 • Pārdošana
 • Administrēšana
 • Preces
 • Iepirkumi
 • CRM

Noliktava

Preču atlase pēc nosaukumiem, kodiem, kategorijām, svītru kodiem, izmēriem vai citiem parametriem. Informācija par preču iepirkumiem. Pasūtīto, rezervēto preču uzskaite. Uzskatāma informācija par akcijas precēm un akcijas cenām. Preču attēlu ikonas. Saražoto preču uzskaite. Ērti pieejams pārskats par preču plūsmu. Trūkstošo preču atlase (kas pārsniegušas minimālā skaita robežu), lai veidotu pasūtījumus piegādātājiem. Vairāku noliktavu uzskaite. Noliktavas atlikumu saraksta eksports (excel, .csv) vai izdruka. Inventarizācijas saraksta izdruka.

Atskaites

Sadaļā redzamas atskaites par preču un pakalpojumu pirkšanu, pārdošanu, ražošanu, ieņēmumiem, preču plūsmu, apgrozījumu, intrastat, menedžeru prēmijas, u.c.. Atskaites iespējams filtrēt pēc dažādiem parametriem. Datu eksports (excel, .csv). Operatīvo atskaišu kopsavilkumu attēlošana sākumlapā.

Klienti

Ērta klientu ievade un meklēšana. Iespēja piesasistīt klientu kādai no grupām vai debitoru tipiem. E-pasta vai SMS nosūtīšana klientam vai klientu grupai. Nosūtīto e-pastu/SMS arhīvs. Iespēja piešķirt klientam atlaidi produktiem, produktu grupām vai norādīt cenu grupu (piem., vairumcena, mazumcena u.c). Kontaktpersonu saraksts, dzimšanas un vārda dienu dienu atgādinājumi. Komunikāciju vēsture. Datu imports (excel, .csv, .xml u.c.)

Mobilā aplikācija

Mobilā aplikācija ātrākai noliktavas atlikumu un klientu informācijas apskatīšanai, uzdoto darbu izpildes statusu kontrolei, preču informācijas maiņai tai skaitā foto attēla pievienošana no telefona kameras, pārdošanas dokumentu izveide, izmantojot telefona kameru kā svītru koda lasītāju u.c. funkcijas

Pārdošana

Ērta pārdošanas dokumentu (Rēķins, Pavadzīme, Kases čeks, Priekšapmaksas rēķins, Invoice u.c.) izveide, pievienojot preces no noliktavas vai preču kataloga. Pilnībā rediģējamas izdruku formas. Rēķinu un pavadzīmju atlase pēc dažādiem kritērijiem nosūtīšana klientiem uz e-pastu PDF formātā, izdruka. Kavēto maksājumu atgādinājuma nosūtīšana klientiem uz e-pastu. Preču un pakalpojumu pārdošana no noliktavas vai preču kataloga. Iespējams izmantot svītru koda skeneri vai portatīvo datu termināli. Klienta maksājumu un statusa pārbaude, veidojot jaunu pārdošanas dokumentu. Pārdošana no vairākām noiktavām. Kases čeka izdruka no pārdošanas dokumenta. Automātiska klienta norādītās atlaides vai speciālās cenas noteikšana precēm vai pakalpojumiem. Iespēja pārdot preces ar seriālajiem numuriem vai saražotās preces. Datu eksports uz grāmatvedības programmām (.xml formāts Tildes Jumis, Zalktis, 1C u.c.). Pārskata izdruka grāmatvedim.

Administrēšana

Iespēja pievienot un dzēst programmas lietotājus, deliģēt lietotāju tiesības. Uzņēmuma rekvizītu ievade (iespēja strādāt ar vairākiem uzņēmumiem vai filiālēm vienā sistēmā). Vairāku valodu vide. Katram lietotājam iespēja norādīt savu valodu. Mainīt, pielāgot vai valodas mainīgos. Noliktavu pievienošana. Izdruku formu izveidošana vai rediģēšana. Dokumentu numerācijas definēšana. U.c.

Preces

Iespēja veidot preču katalogu un preču kartiņas. Klienta vajadzībām pielāgojama preces kartiņa izmantojot tikai nepieciešamos preces vai pakalpojuma parametru laukus. Attēlu pievienošana Ērta preču pārvietošana uz citu kataloga sadaļu. Precei iespējams arī norādīt līdz 5 alternatīvajiem kodiem un nosaukumiem. Atlaides noteiktā laika intervālā (akcijas cena, atlaide vai uzcenojums). Iespēja definēt vairākas cenu grupas - piem., vairumcena, mazumcena u.c. Preču kataloga datu imports un eksports (excel, .csv, .xml). Iespējama kataloga integrēšana mājas lapā vai e-veikalā.

Iepirkumi

Ienākošo pavadzīmju un rēķinu uzskaite. Ērta meklēšana pēc dažādiem parametriem Iespēja pievienot papildus izmaksas iepirkumiem - transportēšana, muita u.c., kas automātiski tiks pievienota proporcionāli preces iepirkuma cenai vai svaram. Preču saraksta datu imports (excel, .csv, .xml u.c.). Preču pievienošana ar svītru kodu skeneri vai portatīvo datu termināli. Noliktavas norādīšana. Pasūtīto preču ievade un pasūtījuma statusa kontrole. Preču uzlīmju izdrukāšana iepirktajām precēm. Dokumenta dublēšanas iespēja. Apmaksu kontrole. Datu eksports uz grāmatvedības programmām (.xml formāts Tildes Jumis, Zalktis, 1C u.c.). Pārskata izdruka grāmatvedim.

CRM

CRM (Custmer Relationship management), jeb Klientu Attiecību Vadības modulis paredzēts uzņēmuma pārdošanas procesu vadībai, kontrolei un analīzei. CRM modulis atvieglo pārdevēju darbu, vienuviet nodrošinot visu komunikāciju uzskaiti, plānošanu un pārskatus par rezultātiem, kā arī vadības komandai dod iespēju ātri un efektīvi analizēt pārdošanas rezultātus, tendences un mērķu sasniegšanu. CRM moduļa pamatā ir darījumu piltuves, jeb darījuma noslēgšanas soļi, sākot ar zvanu uzskaiti, līdz izrakstītam rēķinam. Jebkurā brīdī var redzēt kādi darījumi ir katrā piltuves solī, kāda ir darījumu kopsumma katrā piltuves solī un vai ir ieplānotas kādas konkrētas aktivitātes, lai darījums virzītos tālāk.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.