Pielāgots risinājums

Izvēlieties jūs interesējošās funkcionalitātes moduļus un mēs izstrādāsim jums pielāgota risinājuma piedāvājumu.

 • ADMINISTRĒŠANA

  • Administrēšana

   Iespēja pievienot un dzēst programmas lietotājus, deliģēt lietotāju tiesības. Uzņēmuma rekvizītu ievade (iespēja strādāt ar vairākiem uzņēmumiem vai filiālēm vienā sistēmā). Vairāku valodu vide. Katram lietotājam iespēja norādīt savu valodu. Mainīt, pielāgot vai valodas mainīgos. Noliktavu pievienošana. Izdruku formu izveidošana vai rediģēšana. Dokumentu numerācijas definēšana. U.c.
 • ATSKAITES

  • Atskaites

   Sadaļā redzamas atskaites par preču un pakalpojumu pirkšanu, pārdošanu, ražošanu, ieņēmumiem, preču plūsmu, apgrozījumu, intrastat, menedžeru prēmijas, u.c.. Atskaites iespējams filtrēt pēc dažādiem parametriem. Datu eksports (excel, .csv). Operatīvo atskaišu kopsavilkumu attēlošana sākumlapā.
 • AUTO

  • Auto / Iekārtas

   Automašīnu un iekārtu pamatdati, sasaiste ar klientu, servisa vēsture, remontu un uzstādīto rezerves daļu izmaksas, atgādinājumi par nākamajām apkopēm.
 • CRM

  • CRM

   CRM (Custmer Relationship management), jeb Klientu Attiecību Vadības modulis paredzēts uzņēmuma pārdošanas procesu vadībai, kontrolei un analīzei. CRM modulis atvieglo pārdevēju darbu, vienuviet nodrošinot visu komunikāciju uzskaiti, plānošanu un pārskatus par rezultātiem, kā arī vadības komandai dod iespēju ātri un efektīvi analizēt pārdošanas rezultātus, tendences un mērķu sasniegšanu. CRM moduļa pamatā ir darījumu piltuves, jeb darījuma noslēgšanas soļi, sākot ar zvanu uzskaiti, līdz izrakstītam rēķinam. Jebkurā brīdī var redzēt kādi darījumi ir katrā piltuves solī, kāda ir darījumu kopsumma katrā piltuves solī un vai ir ieplānotas kādas konkrētas aktivitātes, lai darījums virzītos tālāk.
 • DARBA LAIKA UZSKAITE

  • Darba laika uzskaite

   Draba laika uzskaite, kuru var veikt darbiniekiem uzsākot un pabeidzot darba dienu vai uzsākot un pabeidzot konkrētu darbu vai uzdevumu. Uzskaiti iespējams veikt ar planšetes, skenera, NFC kartes, mobilās aplikācijas palīdzību. Pārskats par katra darbinieka nostrādātajām stundām konkrētā laika periodā.
 • IEPIRKUMI

  • Iepirkumi

   Ienākošo pavadzīmju un rēķinu uzskaite. Ērta meklēšana pēc dažādiem parametriem Iespēja pievienot papildus izmaksas iepirkumiem - transportēšana, muita u.c., kas automātiski tiks pievienota proporcionāli preces iepirkuma cenai vai svaram. Preču saraksta datu imports (excel, .csv, .xml u.c.). Preču pievienošana ar svītru kodu skeneri vai portatīvo datu termināli. Noliktavas norādīšana. Pasūtīto preču ievade un pasūtījuma statusa kontrole. Preču uzlīmju izdrukāšana iepirktajām precēm. Dokumenta dublēšanas iespēja. Apmaksu kontrole. Datu eksports uz grāmatvedības programmām (.xml formāts Tildes Jumis, Zalktis, 1C u.c.). Pārskata izdruka grāmatvedim.
 • Kalendāri

  • Servisa kalendārs

   Ērts un uzskatāms kalendārs par servisa darbinieku darbiem. Iespēja vizuāli redzēt darbinieku noslodzi un ērti izveidot jaunu uzdevumu darbiniekam, vai arī mainīt esošā uzdevuma plānoto laiku vai piesaistīto darbinieku. Redzams kopsavilkums par darba nosaukumu, klientu, auto, klienta sūdzībām, darbu statusu.
 • KALENDĀRS

  • Kalendārs

   Ieplānoto vizīšu un citu aktivitāšu kalendārs. Iespēja to sinhronizēt ar Google Calendar.
 • KLIENTI

  • Klienti

   Ērta klientu ievade un meklēšana. Iespēja piesasistīt klientu kādai no grupām vai debitoru tipiem. E-pasta vai SMS nosūtīšana klientam vai klientu grupai. Nosūtīto e-pastu/SMS arhīvs. Iespēja piešķirt klientam atlaidi produktiem, produktu grupām vai norādīt cenu grupu (piem., vairumcena, mazumcena u.c). Kontaktpersonu saraksts, dzimšanas un vārda dienu dienu atgādinājumi. Komunikāciju vēsture. Datu imports (excel, .csv, .xml u.c.)
 • MOBILĀ APLIKĀCIJA

  • Mobilā aplikācija

   Mobilā aplikācija ātrākai noliktavas atlikumu un klientu informācijas apskatīšanai, uzdoto darbu izpildes statusu kontrolei, preču informācijas maiņai tai skaitā foto attēla pievienošana no telefona kameras, pārdošanas dokumentu izveide, izmantojot telefona kameru kā svītru koda lasītāju u.c. funkcijas
 • NOLIKTAVA

  • Noliktava

   Preču atlase pēc nosaukumiem, kodiem, kategorijām, svītru kodiem, izmēriem vai citiem parametriem. Informācija par preču iepirkumiem. Pasūtīto, rezervēto preču uzskaite. Uzskatāma informācija par akcijas precēm un akcijas cenām. Preču attēlu ikonas. Saražoto preču uzskaite. Ērti pieejams pārskats par preču plūsmu. Trūkstošo preču atlase (kas pārsniegušas minimālā skaita robežu), lai veidotu pasūtījumus piegādātājiem. Vairāku noliktavu uzskaite. Noliktavas atlikumu saraksta eksports (excel, .csv) vai izdruka. Inventarizācijas saraksta izdruka.
 • NOMA

  • Nomas darījumi

   Nomas darījumu uzskaite, norādot klientu, objektu, atbildīgās personas, nomas dokumentu automatizēta sastādīšana, izvēloties preču sarakstu un nomas likmi. Preču saraksta imports no sastatņu un veidņu projektēšanas programmām (Layer, PERI u.c.). Pieņemšanas / nodošanas aktu automātiska ģenerēšana, nododot un saņemot preci noliktavā.
 • Nomas rēķini

  • Izrakstāmie nomas rēķini

   Iespēja apskatīt izsniegtās preces (kuras nav atgrieztas noliktavā ar Pieņemšanas nodošanas aktu) visiem klientiem par noteiktu laika periodu un ģenerēt nomas rēķinus par tiem. Sarakstā būs redzamas tās iznomātās preces, par kurām iepriekš nav sagatavoti nomas rēķini. Katram klientam tiks izveidots rēķins vai pavadzīme par viņam sniegtajiem nomas pakalpojumiem ar norādītu preces nosaukumu, skaitu, nomas likmi, periodu un summu. Ģenerētos rēķinus var apskatīt un izdrukāt sadaļā Izejošie dokumenti. Ir iespēja arī atzīmēt un izdrukāt uzreiz vairākus rēķinus vai nosūtīt tos klientam kā PDF dokumentu uz e-pastu
 • PĀRDOŠANA

  • Pārdošana

   Ērta pārdošanas dokumentu (Rēķins, Pavadzīme, Kases čeks, Priekšapmaksas rēķins, Invoice u.c.) izveide, pievienojot preces no noliktavas vai preču kataloga. Pilnībā rediģējamas izdruku formas. Rēķinu un pavadzīmju atlase pēc dažādiem kritērijiem nosūtīšana klientiem uz e-pastu PDF formātā, izdruka. Kavēto maksājumu atgādinājuma nosūtīšana klientiem uz e-pastu. Preču un pakalpojumu pārdošana no noliktavas vai preču kataloga. Iespējams izmantot svītru koda skeneri vai portatīvo datu termināli. Klienta maksājumu un statusa pārbaude, veidojot jaunu pārdošanas dokumentu. Pārdošana no vairākām noiktavām. Kases čeka izdruka no pārdošanas dokumenta. Automātiska klienta norādītās atlaides vai speciālās cenas noteikšana precēm vai pakalpojumiem. Iespēja pārdot preces ar seriālajiem numuriem vai saražotās preces. Datu eksports uz grāmatvedības programmām (.xml formāts Tildes Jumis, Zalktis, 1C u.c.). Pārskata izdruka grāmatvedim.
 • PRECES

  • Preces

   Iespēja veidot preču katalogu un preču kartiņas. Klienta vajadzībām pielāgojama preces kartiņa izmantojot tikai nepieciešamos preces vai pakalpojuma parametru laukus. Attēlu pievienošana Ērta preču pārvietošana uz citu kataloga sadaļu. Precei iespējams arī norādīt līdz 5 alternatīvajiem kodiem un nosaukumiem. Atlaides noteiktā laika intervālā (akcijas cena, atlaide vai uzcenojums). Iespēja definēt vairākas cenu grupas - piem., vairumcena, mazumcena u.c. Preču kataloga datu imports un eksports (excel, .csv, .xml). Iespējama kataloga integrēšana mājas lapā vai e-veikalā.
 • RAŽOŠANA

  • Ražošana

   Šajā sadaļā uzņēmums var izveidot ražojumu sagataves vai receptes un ražot jaunas preces vai pakalpojumus, piemēram, komplektēt jaunus datorus, velosipēdus, metālizstrādājumus, ēdienus. Jaunā produkta pašizmaksa veidojas no pielikto izejmateriālu iepirkuma cenas. Sadaļā iespējams dot nosaukumu jaunajam produktam un pievienot komponentes. Sadaļā redzami saražotie produkti un to sastāvdaļas, iespējams veikt tajos izmaiņas, piešķirt sērijas numuru. Saražotā produkcija ir redzama arī noliktavas sadaļā. Ražošanas uzskaiti iespējams veikt arī veidojot pārdošanas dokumentu.
 • REGULĀRIE RĒĶINI

  • Regulārie rēķini

   Definējami regulāro pakalpojumu vai preču klāsts, kas tiek piedāvāts klientam. Iespēja norādīt pakalpojumu cenu, atkārtošanās periodu. Programma atgādinās par nepieciešamību automātiski ģenerēt jaunu rēķinu klientiem. Masveida rēķinu sagatavošana un izsūtīšana pāris sekunžu laikā
0 moduļi

Piesakies un saņem piedāvājumu un demo versiju!

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies, lai nosūtītu programmas cenu piedāvājumu un demo versiju.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.