Par mums

Kas mēs esam?


Mēs esam 14 profesionāļu komanda, kas cēli tic, ka vienmēr var labāk, produktīvāk un efektīvāk. Mūs vieno degsme kļūt labākiem, nepārtraukti mācīties (vēlams no citu kļūdām) un brīvība. Runājot par brīvību - šādi izskatās Norgate.lv biroja pagalms saulainā vasaras dienā:

Norgate brīvība


* In software we trust and programming we do! We Love IT!
* Biznesa vadības sistēmām mēs ticam un programmēšanu mēs veicam! Mēs mīlam IT (informācijas tehnoloģijas)!


Ko mēs darām?


Mēs rūpīgi iedziļināmies mūsu klientu vajadzībās, sniedzam savu padomu un rezultējam to visu kodā, kas veido mūsu risinājumus un palīdz klientiem būt kilometru priekšā konkurentiem. Lūk, ko par mūsu risinājumu domā, kāds no mūsu klientiem:


Iepirkuma, jeb izejmateriālu cenas mums visiem [vienas nozares uzņēmumiem] ir līdzīgas, darbaspēka izmaksas mums visiem ir līdzīgas, arī pārdošanas cenas mums visiem ir līdzīgas. Vienīgais, kā es varu tikt priekšā saviem konkurentiem ir moderni IT risinājumi, kas ļauj man optimizēt administratīvās un ražošanas izmaksas.

 

Kodēšana


Mūsu pieredze!


Kopš pirmās Norgate.lv izstrādātās programmas ieviešanas klientam ir pagājuši 18 gadi. Sarēķinot kopā katra Norgate.lv darbinieka stāžu uzņēmumā, sanāk gandrīz 80 gadu pieredze, izstrādājot modernākos uzņēmumu vadības risinājumus. Šis skaitlis ir ne vien iespaidīgs, bet arī norāda uz zemo kadru mainību uzņēmumā, kas nozīmē, ka mēs visi esam profesionāļi savā jomā. Līdzības runājot, mēs esam profesionāla iznīcinātāju pilotu komanda, kas vienmēr ir kaujas gatavībā, lai sniegtu Jums taktisko atbalstu cīņā ar konkurentiem!

 

piloti

  

Sīkāk par mūsu risinājumiem šeit

Lai pieteiktos uz gardu kafijas krūzi, sazinies ar kādu no mūsu projektu vadītājiem šeit

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.