19. aprīlis, 2023

Paziņojumi, atskaišu un eksporta sistēmas uzlabojumi

Esam ieviesuši plašus uzlabojumus atskaišu un preču eksporta ģenerēšanā. Atskaites sagatavošana ar lielu datuma periodu visos laikos ir prasījusi laiku un radījusi slodzi uz programmu, kas negatīvi ietekmēja programmas ātrdarbību. Papildus tam atskaites logs vienmēr ir bijis jātur atvērts, lai apskatītu atskaites datus un aizvēršanas gadījuma visas darbības jāveic atkārtoti. Jaunais risinājums ļauj lietotājam izvēlēties atskaites filtrus, apstiprināt tos un turpināt darbu jebkur citur programmā - atskaites sagatavošanas process vairs nenotiek lietotāja ekrānā un tikai pabeigšanas brīdī lietotājs saņems paziņojumu par to, ka atskaite ir gatava apskatīšanai. Atskaites tiek sagatavotas rindas kārtībā, kas būtiski samazina programmas lēndarbības risku brīžos, kad vairāki lietotāji ģenerē atskaites ar lielu datu apjomu.

Šobrīd jaunā sistēma ir aktīva tikai četrām populārākajām atskaitēm, kuras visbiežāk tiek ģenerētas ar lielu datuma periodu. Rindas ģenerēšana iespējota arī preču eksportam, lai bez problēmām izeksportētu visu preču katalogu.

Atskaites

  • Peļna
  • Apgrozījums
  • Preču plūsma
  • Preces

Eksporti

  • Preces » Eksports

Šīs funkcionalitātes ietvaros esam integrējuši jaunu sadaļu Paziņojumi, kur lietotājam iespējams apskatīt iepriekš ģenerētās atskaites un preču eksportus, un tos atvērt atkārtoti. Tas nozīme, ka tikko uzģenerēta atskaite ir atverama vairākkārt un iespējams vēlāk apskatīt iepriekš ģenerētas atskaites datus. Nākotnē plānots šo sadaļu papildināt ar citiem noderīgiem paziņojumiem, piemēram, e-pasta izsūtīšanas statusu, klientu eksportu un daudz ko citu.

Jāpiebilst, ka jaunā paziņojumu funkcionalitāte tiek iespējota visām OnlineTrader programmām pakāpeniski, lai varētu maksimāli pārbaudīt un pārliecināties par tās stabilitāti. Ja Jums ir nepieciešamība uzģenerēt lielu peļņas atskaiti vai vienkārši vēlaties apskatīt jaunās iespējas, tad droši rakstiet uz atbalsts@norgate.lv un to pieslēgsim ātrāk! 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.