01. marts, 2023

Kurjerpakalpojumu saslēgumi

Mūsu Trader risinājumi tiek pilnveidoti katru dienu, bagāti ar dažādām iespējām un savienojumiem, bet visus nav iespējams parādīt vienas prezentācijas ietvaros. Nereti esam dzirdējuši, ka mūsu veidotās iespējas ļoti palīdz klientu ikdienas darbos, bet būtu pavisam lieliski, ja par tām varētu kaut kur izlasīt, tāpēc piedāvājam par šīm iespējām iepazīties mūsu jaunumu sērijās. Iepriekšējā rakstā pastāstījām par iespēju iegūt programmas datus un veidot sev pielāgotas atskaites biznesa analītikas programmās un šorez pastāstīsim par vēl vienu noderīgu savienojumu, kuru izmanto krietns skaits mūsu sistēmu lietotāju - saslēgums ar kurjerpakalpojumu sniedzēju.

Integrācija ar kādu vai vairākām kurjerpārvadātāju platformām palīdzēs tiem, kuri saviem klientiem piedāvā preču sūtīšanu realizēt ar pakomātu starpniecību. Lai sūtījums nebūtu jāreģistrē manuāli citā platformā, to varat darīt uzreiz caur izejošo dokumentu vienuviet. Tas viennozīmīgi atvieglos darījuma sagatavošanu piegādei, jo pēc tās izveides būs iespēja to reģistrēt to kādā no atbalstītajām platformām ar pāris klikšķiem, jo visa informācija tiks ielasīta no dokumenta un tā precēm. Jebkurā Trader sistēmā ir iespēja pieslēgt populārākos kurjerpakalpojumu sniedzēju integrācijas - Omniva, DPD un Venipak. 

Ja izmantojat eTrader platformu, tad jebkuru no šiem pārvadātājiem var pieslēgt kā piegādes veidu un pēctam ērti reģistrēt sūtījumu no apstrādātā pasūtījuma.

Saslēguma priekšrocības ietver:
Ērtu piegādes sagatavošanu uzreiz no pārdošanas dokumenta
Iespēju izdrukāt uzlīmi sūtījuma sagatavošanai
Saslēgumu, kas automātiski reģistrē sūtījumu piegādātāja sistēmā
Piegādes sasaisti ar dokumentu, kas ļauj izsekot sūtījumu un to kodus vienuviet

Ja Jums ir interese izmantot šo funkcionalitāti vai uzzināt par kādu citu risinājumu, kas atvieglotu esošos ikdienas procesus, tad sazinieties ar savu Norgate projekta menedžeri, kurš Jums pastāstīs vai ieteiks citu, mums esošu, risinājumu, ko pieslēgt Jūsu sistēmā. Ja neizdodas atminēties menedžera kontaktinformāciju, tad droši varat rakstīt uz e-pastu info@norgate.lv un palīdzēsim atrast Jūsu projekta menedžeri!

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.