11. janvāris, 2023

Datu analīze ar trešo pušu rīkiem

Plaši izmantota sadaļa mūsu programmā ir Atskaites, jo tur tiek sniegta informācija par uzņēmuma peļņu, apgrozījumu, noliktavas kustību un citu, ne mazāk svarīgu datu apkopojumu. Gadās situācijas, kad atskaitēs trūkst kāda konkrēta informācija, kura, iespējams, atsevišķiem lietotājiem ir ļoti nepieciešama, tāpēc tiek meklēti veidi kā šos datus iegūt un analizēt. Piedāvājam iespēju apstrādāt datus no savas Trader programmas, izmantojot trešās puses rīkus, piemēram, PowerBi, ar kura palīdzību šos datus iespējams importēt, sakārtot un ģenerēt datu vizualizācijas. Šāds risinājums noderēs pašiem prasīgākajiem klientiem, kuri vēlas izmantot datu analīzi kā pamatu sava uzņēmuma attīstībai.

PowerBi ir populārs rīks, kuru izstrādājis Microsoft un ir pieejams lietošanai bez maksas. Risinājums paredzēts biznesa informācijas apstrādei un ņemot vērā faktu, ka produkts ir ļoti plaši pazīstams, tad internetā ir atrodamas gan pamācības, gan reāli piemēri, lai jebkurš varētu sākt veidot sev nepieciešamas un pielāgotas atskaites. Iegūtie dati no mūsu sistēmas tiek apkopoti JSON formātā, tāpēc tos var izmantot arī citās datu apstrādes programmās. Mēs bieži vien klientiem iesakām tieši PowerBi risinājumu, tāpēc esam izveidojuši šīs integrācijas aprakstu mūsu lietotāju rokasgrāmatā, kas apskatāma šeit. Lapas apakšā atradīsiet piemēra failu, kas atverams ar PowerBi rīku.

Pēc noklusējuma PowerBi datu izvade var nebūt pieslēgta Jūsu sistēmā, bet ja ir radusies interese izmantot šo risinājumu, tad aicinām sazināties ar savu projekta menedžeri un parunāt par pieslēgšanas iespējām. Ja risinājums jau ir pieslēgts un ir radušies kādi tehniski dabas jautājumi par datu izvadi, kas nav atbildēti lietotāju rokasgrāmatā, tad droši rakstiet uz tehniskā atbalsta e-pastu (atbalsts@norgate.lv).

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.