Reviews

 • Kalvis Logins

  DKL Serviss valdes loceklis

  «DKL Serviss sniedz kravas auto servisa pakalpojumus, un sistēmu ServiceTrader lietojam noliktavas uzskaitei un rēķinu izrakstīšanai. Visvairāk novērtējam to, ka sistēma ir web-bāzēta - tai ērti piekļūt no jebkurienes, jebkurā mums vajadzīgajā laikā. Priekšrocība ir arī ērta rēķinu izrakstīšana - vienlaicīgi ar rēķina drukāšanu to varam arī automātiski nosūtīt klientam uz e-pastu.»

 • Kaspars Puriņš

  Sunrent SIA valdes loceklis

  «Mēs nodarbojamies ar būvtehnikas un instrumentu nomu, un RentalTrader pilda būtiskas mūsu pamatdarbības funkcijas - noliktavas uzskaite, nomas dokumentu sagatavošana, pieņemšanas - nodošanas aktu izrakstīšana. Sistēmu lietojam aptuveni gadu, un esam ar to ļoti apmierināti - tā tiešām atvieglo mūsu darbu. Lietojot RentalTrader, galvenie mūsu ieguvumi ir darbības ātrums, lietošanas vieglums un visas mūsu darbības pārskatāmība. Visas mūsu vajadzības Norgate mobilā un atsaucīgā komanda atrisina 1 - 2 dienu laikā.»

 • Raivis Stivriņš

  Riepu Zona SIA valdes priekšsēdētājs

  «Uzņēmums "Riepu Zona" strādā ar Norgate izstrādāto noliktavas uzskaites sistēmu Online Trader apvienojumā ar e-veikalu. Noliktavas uzskaite nodrošina ērti pārskatāmu preču plūsmu, tā ļauj mums efektīvi strādāt ar ienākošajiem un izejošajiem dokumentiem, kā arī pārskatāmi redzēt, kā strādā mūsu pārstāvji. Savukārt katrs mūsu klientu pasūtījums e-veikalā automātiski nonāk Trader uzskaitē, jo sistēmas ir savienotas un mums atkrīt vajadzība ievadīt datus divreiz. Rezultātā to pašu darbu mēs varam paveikt daudz ātrāk kā iepriekš - sistēma ir ievērojami atvieglojusi darbu mūsu darbiniekiem.»

 • Aleksejs Bankovskis

  Betonmax SIA pārdošanas vadītājs

  «OnlineTrader sistēmu kopā ar e-veikalu izvēlējāmies, jo tā dod iespēju mūsu produktu uzskaiti ērti apvienot ar tirdzniecību internetā. E-veikals ir bāze mūsu mājaslapai, ko arī izstrādāja Norgate - tas nebija jāveido atsevišķi. Līdz ar to viss mūsu piedāvājums - produktu katalogs, cenas - ir ērti pieejams ikvienam. Izmantojot sistēmu arī grāmatvedības procesiem, pieaugot darba apjomam, mūsu izmaksas nepieaug, un tas ir jūtams finansiāls ieguvums. Sistēmas izmantošana noteikti ir palīdzējusi mūsu biznesā, Norgate puiši ir atsaucīgi un strādā labi - tādēļ to droši varu ieteikt arī citiem.»

 • Normunds Vitomskis

  Rezerve SIA valdes priekšsēdētājs

  «Autocentrā Rezerve sistēmu ServiceTrader izmantojam noliktavas uzskaitei un remontdarbu/servisa darba uzdevumu uzskaitei. Līdz ar to pilnvērtīgu pakalpojumu saņem arī mūsu klienti - jo klientu vēsture ar visiem veiktajiem darbiem un izmaksām ir jau pašsaprotama lieta un norma autoservisu darbībā. Konkrētās sistēmas priekšrocība salīdzinājumā ar citām ir pielāgojamība klienta vajadzībām - sadarbībā ar Norgate esam īstenojuši to, kas nav bijis iespējams ar citiem izstrādātājiem. Jāatzīst, ka kompānija Norgate domā uz priekšu, dinamiski attīstās un arvien uzlabo savus produktus, piedāvājot inovatīvus risinājumus klientu vajadzībām.»

 • Dzintars Znots

  Oscars Fish SIA loģistikas direktors

  «Norgate izstrādāto OnlineTrader sistēmu lielākoties izmantojam tirdzniecības nodrošināšanai. Šogad to sākām izmantot arī ražošanas procesā, premium klases zivju un vienreiz saldēto garneļu produktu iepakošanā un fasēšanā. Rezultātā esam ieguvuši daudz detalizētāku pārskatu par mūsu produkcijas patiesajām izmaksām un pozīcijām, kuras to sastāda. Norgate risinājumu izvēlējāmies, jo meklējām mums piemērotāko sistēmu, kas ir ērti lietojama un nodrošina operatīvāku darbu. Ar izvēli esam apmierināti. Mums pašiem nav jāsatraucas par datu drošību vai jāalgo tam atsevišķs darbinieks, turklāt sistēmai varam attālināti piekļūt no jebkuras vietas - arī paplašinot mūsu darbību ārpus Latvijas.»

 • Inguss Bruzinskis

  BTK.LV SIA valdes priekšsēdētājs

  «OnlineTrader izmantojam gan ražošanas, gan noliktavas un tirdzniecības uzskaitei, un papildus tam plānojam sistēmu ieviest arī servisa pakalpojumu sniegšanai. Sistēmu lietojam jau 4 gadus, un mūsu galvenie ieguvumi ir laika un darba resursu ekonomija - un tie biznesā ir svarīgi ieguvumi, jo tie maksā naudu. Kā papildus priekšrocības sistēmai jāmin tās savietojamība ar e-veikalu un ērtā pārskatāmība - tev nav jāiet uz noliktavu, lai zinātu, kas tajā atrodas.»

 • Valērijs Zvaričs

  LIFE Group SIA valdes loceklis

  «Norgate izstrādātā sistēma OnlineTrader sniedz ērtu mūsu darbības pārredzamību un precīzus, skaidrus finanšu pārskatus un atskaites. Veicot noliktavas un ienākošo/izejošo dokumentu uzskaiti ar OnlineTrader, ir būtiski samazinājies laika patēriņš ikdienas darba paveikšanai. Mūsdienās laiks ir dārgs - jau aptuveni mēneša laikā pēc sistēmas ieviešanas sapratām, ko ir vērts darīt, un ko nē, kuras darbības ir efektīvākas un sniedz augstāku rezultātu un kur veidojas nelietderīgs laika pārtēriņš. Ļoti būtiski ir tas, ka sistēmas ir web bāzētas un varam tās ērti izmantot neatkarīgi no atrašanās vietas. Mūsu sadarbība ar Norgate ir ļoti pozitīva - komanda ir atsaucīga, darbojas operatīvi, un klientu atbalsts ir augstā līmenī.»

 • Evija Maskaļonoka

  Autex SIA informācijas tīkla pārzine

  «OnlineTrader izmantojam ne tikai noliktavas un ienākošo/izejošo dokumentu uzskaitei, bet arī datu sinhronizācijai ar SIA Autex industriālās tehnikas e-veikalu, kurā klienti veic pasūtījumus, seko saviem kredītlimitiem, rēķiniem, pasūtījumiem un preču plūsmai. Iespēja apvienot uzskaites sistēmu ar e-veikalu mūsu skatījumā ir galvenā sistēmas priekšrocība. Papildus ieguvums mums ir arī iespēja automatizēt daudzas darbības un aprēķinus, tādējādi darbinieku iespējas kļūdīties samazinot līdz minimumam. Lai arī šobrīd vēl esam sistēmas ieviešanas un darbinieku apmācību posmā, pārdošanas menedžeri un noliktavas pārziņi jau tagad ir novērtējuši programmas priekšrocības un lietošanas ērtību - tādēļ esmu pārliecināta, ka darbs ar programmu un e-veikalu veicinās ātrāku darba izpildi, tādējādi palielinot mūsu pārdošanas apjomu.»

 • Toms Rosoha

  Niedrāji MR SIA IT vadītājs

  «"Niedrāji MR" kā viens no inovatīvākajiem meža nozares uzņēmumiem Latvijā izmanto ServiceTrader industriālās tehnikas servisa darbībā - tehnikas uzskaitei, rezerves daļu noliktavas uzskaitei, remontdarbu uzskaitei un rēķinu izrakstīšanai. Līdz ar sistēmas ieviešanu mēs konkrēti zinām, kādas rezerves daļas ir mūsu noliktavā, cik to ir atlicis un kur tieši tās ir. Sistēmas izmantošana ir ļoti atvieglojusi mūsu darbu ar rezerves daļu sagādi - mēs zinām, kuras rezerves daļas ir savlaicīgi jāpasūta, lai ejošākās no tām vienmēr būtu mūsu rīcībā. Sadarbību ar Norgate vērtējam kā labu un izdevušos - visas mūsu vajadzības tiek atrisinātas ātri un operatīvi.»

 • Didzis Broks

  SilJa SIA direktors

  «SilJa SIA pamatnodarbošanās ir lauksaimniecības un meža tehnikas tirdzniecība un remonts - tādēļ Norgate izstrādāto sistēmu ServiceTrader izmantojam gan darbu plānošanai, gan klientu uzskaitei un komunikācijai ar klientiem, gan pārdotās tehnikas uzskaitei. Mūsu galvenie ieguvumi ir laika ekonomija un vienota datubāze, kurā tiek reģistrēti arī caur mājaslapu saņemtie klientu pieteikumi.»

 • Jānis Blūmiņš

  Ceļuprojekts AS Tiltu nodaļas vadītājs

  «Norgate izstrādāto Online Trader projektu vadības moduli lietojam laika uzskaitei un analīzei projektu vadībā. Ikdienā mūsu uzņēmumā to lieto aptuveni 60 cilvēku, un iegūtos datus varam analizēt daudz ērtāk kā iepriekš, turklāt būtiski ietaupot tam nepieciešamo laiku. Sistēmas funkcionalitāti lielā mērā izdomājām paši, un šobrīd, lietojot gatavo sistēmu, varam sacīt, ka mūsu mērķis ir sasniegts.»

 • Māris Vēveris

  Krown Factory SIA izpilddirektors

  «Norgate IT risinājumus izmantojam ražošanas, noliktavas uzskaitei un servisam, esam izstrādājuši arī mājaslapu ar integrētu e-veikalu. Mūsu galvenais ieguvums ir virtuālā datubāze, kas pieejama visur, kur vien ir interneta pieslēgums, kā arī šīs datubāzes sasaiste ar mājaslapu un e-komerciju. Tā kā Latvijā ir augsts interneta ātruma reitings, attālināto pieeju savā darbā varam izmantot ļoti efektīvi. Pateicoties mobilās aplikācijas CRM funkcijām, mūsu menedžeriem ir vieglāk strādāt ar klientiem, uzskaitot visas aktivitātes un komunikāciju. Savukārt ar portatīvajiem datu termināliem veicam preču uzskaiti - saņemšanu, izsniegšanu un inventarizāciju, kas ļauj mums ērti sekot preču plūsmai un pierādīt tās kustību, kad nepieciešams.»

 • Ainars Paškovskis

  Baltic FCS valdes priekšsēdētājs

  «Meža tehnikas un servisa uzņēmums Baltic FCS izmanto Norgate izstrādāto sistēmu ServiceTrader noliktavas uzskaitei, preču apgrozījuma analīzei un servisa pakalpojumu sniegšanai, ko esam pielāgojuši savām vajadzībām. Noliktavas uzskaites programmu meklējām kādus 3 gadus - un jāatzīst, ka Norgate piedāvātais risinājums ir tieši tas, kas mums bija nepieciešams. Šobrīd kopīgi ar Norgate strādājam arī pie jaunas uzņēmuma mājaslapas, kura būs saistīta ar mūsu plašo preču katalogu.»

 • Jānis Pols

  Direktors, Auto Kada AJ

  «Mūsu kravas automašīnu serviss ikdienā izmanto ServiceTrader sistēmu visiem mūsu servisa procesiem – darbu un noliktavas uzskaitei, klientu datubāzei u.c. Kā galvenos ieguvumus no sistēmas ieviešanas redzam iespēju ērti izrakstīt rēķinus klientiem, pārskatāmi redzēt apmaksātos un neapmaksātos rēķinus, iespēju nosūtīt atgādinājumus klientiem par nesamaksātajiem rēķiniem, kā arī programmas piedāvātās dažāda vaida atskaites par servisa darbību dažādos periodos. Esam ļoti apmierināti ar mūsu sadarbību ar kompāniju Norgate, un labprāt iesakām viņu izstrādāto programmatūru arī citiem servisa uzņēmumiem!»

 • Toms Turners

  Autoservisa Vadītājs, Alfa Motors SIA

  «Alfa Motors autoserviss nodarbojas ar vieglo automašīnu remontu, apkopi un automašīnu krāsošanu. Jau četrus gadus savā darbā izmantojam Service Trader sistēmu un esam ar to ļoti apmierināti. Sistēma nodrošina mums visu nepieciešamo - klientu datubāzi, darbu un noliktavu uzskaiti, kā arī dokumentu sistemātisku sakārtošanu. Sadarbībā ar Norgate šo sistēmu arvien pilnveidojam, iekļaujot tajā specifiskas, tieši mūsu uzņēmuma vajadzībām pielāgotas funkcijas.»

 • Agris Stukāns

  Uzņēmuma Vadītājs, Dayton SIA

  «Mūsu tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmuma servisa nodaļa izmanto ServiceTrader sistēmu un kopumā esam apmierināti ar mūsu sadarbību. Pieaugot servisa darbu apjomam bija nepieciešama programma, ar ko uzraudzīt servisa gaitu. Mēs nevēlējāmies pielāgot savu darbību programmai, bet vēlējāmies, lai programmatūra tiktu pielāgota mūsu procesiem, tādēļ izvēlējāmies vietējo izstrādātāju Norgate. ServiceTrader palīdz izsekot servisa darbiem, plānveida un operatīvajiem izsaukumiem, plānot darbinieku darba gaitu, kontrolēt darba statusu, uzkrāt informāciju, iekārtu apkalpošanas vēsturi, izrakstīt rēķinus un, veidot dažādu veidu atskaites. Šobrīd servisa darbs bez ServiceTrader nav iedomājams. Monilaite-Thomeko Group plāno ServiceTrader izmantot arī citās valstīs, servisa datu apkopošanai.»

 • Kārlis Kalniņš-Liberis

  Ātrais Torņu Serviss

  «Mēs lietojam RentalTrader nomas sistēmu. Ar uzņēmumu Norgate ir izveidojusies ilggadīga sadarbība, kuras laikā Norgate ir sekojusi līdzi mūsu uzņēmuma attīstībai, pielāgojot programmu RentalTrader, atbilstoši mūsu vajadzībām. Ļoti patīkami, ka Norgate palīdz attīstīties saviem partneriem, kā arī iesaka, kā atvieglot uzņēmuma ikdienas darbu.»

 • Mārtiņš Flaksis

  Valdes loceklis, Krastmaļi Sēklas

  «OnlineTrader sistēmu lietojam ļoti intensīvi – tā nodrošina visu mūsu uzņēmuma klientu uzskaiti un pārdošanas procesu, ieskaitot pasūtījumu datus, pavadzīmju un rēķinu izrakstīšanu, maksājumu pārbaudi, noliktavas uzskaiti. Mums nav jāuztraucas par IT infrastruktūru vai serveru darbību – atbildību par to uzņemas Norgate. Savukārt mums sistēmas lietošanai ir nepieciešams vien dators un interneta pieslēgums. Katram uzņēmumam ir savas specifiskās vajadzības, un mums bija svarīgi, ka sistēmu varam pielāgot mūsu biznesa specifikai. Varam teikt droši, ka ir bijis vērts ieguldīt laiku un līdzekļus sistēmas ieviešanā un pielāgošanā.»

 • Kārlis Smilktens

  Mazumtirdzniecības vadītājs, Veloprofs

  «Esam viens no lielākajiem velosipēdu tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, un OnlineTrader sistēmu izmantojam veikala un noliktavas uzskaitei un pārdošanas organizēšanai. Pēc pieredzes ar vairākām programmām varu teikt, ka šis risinājums ir ērtāks, turklāt būtiski, ka tā ir web-bāzēta programma – mums tas ir svarīgi. Sadarbību varam raksturot kā raitu un atsaucīgu. Lai arī dažas nianses vēl pielāgojam mūsu vajadzībām, varam sacīt jau tagad - mums nepieciešamo rezultātu esam sasnieguši.»

 • Edvīns Jureckis

  Valdes loceklis, Jureckis un Ko

  «Galvenais, kādēļ izvēlējāmies OnlineTrader sistēmas ieviešanu auto rezerves daļu veikala darbībā bija, lai visi procesi būtu uzskaitīti un būtu redzami noliktavas atlikumi. Augstu vērtēju iespēju lietot sistēmu no jebkuras vietas. Es to bieži izmantoju pārliecinoties, kā veikals strādā un, kādi ir tirdzniecības rezultāti. Mūsu sadarbību ar SIA Norgate vērtējam ļoti pozitīvi.»

 • Jānis Purvītis

  Mārketinga vadītājs, Atlas Motors

  «Norgate izstrādāto risinājumu ServiceTrader uzņēmumā Atlas Motors lietojam kā biznesa vadības sistēmu, kas nodrošina nepieciešamo atbalstu ikdienas darbu veikšanai – pārdošanai, datu uzskaitei, uzkrāšanai, analīzei un darbu plānošanai. Mūsu ieguvumi no ServiceTrader ir vairāki – pirmkārt, darba efektivitātes uzlabošana: gandrīz visa uzņēmumam nepieciešamā informācija ir pieejama vienuviet, un datu ievade, apstrāde un analīze notiek ar vienu rīku. Otrkārt, mobilitāte – mums ir iespēja lietot šo sistēmu tiešsaistes režīmā no jebkuras vietas pasaulē, nepieciešams vien interneta pieslēgums. Un trešais ieguvums ir attīstība – iespēja attīstīt jaunus pārdošanas kanālus - mūsu gadījumā tas ir e-veikals, kas tiešsaistē darbojas vienotā mehānismā ar visu pārējo sistēmu. Tādējādi Norgate IT risinājumi palīdz nodrošināt ne tikai ikdienas darba procesus, bet arī attīstīt jaunus biznesa virzienus.»

 • Arnis Pelcmanis

  Valdes loceklis, Car4U

  «Autonoma AUTO5.LV izmanto AutoRentTrader sistēmu īres automašīnu un nomas darījumu uzskaitei un rēķinu izrakstīšanai. Turklāt sistēma nodrošina arī ērtas automašīnu rezervācijas iespējas mūsu mājaslapā. Lietojot AutoRentTrader, esam ieguvuši gan pārskatāmību mūsu nomas darbības procesos, gan iespēju tos kontrolēt no jebkuras vietas – tajā skaitā arī atrodoties ārpus valsts robežām.»

 • Rūdolfs Putniņš

  Projektu vadītājs, PROF.LV

  «PROF.LV izmanto eTrader risinājumu mūsu būvmateriālu un e-veikala darbībā. Sistēma nodrošina visu veikala procesu uzskaiti – gan ienākošo un izejošo dokumentu, gan preču un noliktavas uzskaiti, gan būvmateriālu tirdzniecību internetā. eTrader pluss ir tā darbības ātrums. Kaut arī šo produktu esam pielāgojuši daudzām mūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām, pašai sistēmai un tās pielietojumam mūsu uzņēmumā joprojām vēl ir kur augt.»

 • Andis Valgačs

  Darba Apģērbu Serviss SIA direktors

  «Online Trader sistēmu izmantojam klientu datubāzes uzturēšanai, sniegto pakalpojumu pieņemšanas/nodošanas aktu ievadīšanai, rēķinu sagatavošanai un nosūtīšanai pdf formātā uz e-pastu klientiem. Programma ļauj mums sekot līdzi arī rēķinu apmaksai no klientu puses. Ar programmatūru esam ļoti apmierināti, viss notiek ātri un efektīvi. Sistēmas ieviešana īpaši ir palīdzējusi mūsu grāmatvedībai - ja iepriekš rēķinu izrakstīšanai klientiem bija nepieciešamas vairākas dienas, tad šobrīd process notiek vienas dienas laikā.»

 • Aivis Spuņģis

  PERI Latvija vadītājs, PERI

  «Nomas sistēmas RentalTrader pielāgošana tika izstrādāta balstoties uz “PERI Latvija” vajadzībām, kas ir lielākā veidņu un sastatņu ražotāja PERI GmbH filiāle Latvijā. Tā kā paši piedalījāmies programmatūras izstrādē, esam ļoti apmierināti ar rezultātu – sistēma nodrošina visus mūsu uzņēmuma darbībai nepieciešamos procesus, un dara to ātri un labi. Programmatūra patlaban tiek izmantota arī PERI Lietuvas un Igaunijas filiālēs.»

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.